Power dance meditation

Nejkrásnější ženská cesta je objevování svého tanečního talentu. Spontánní tanec je důležitou součástí osobnostního projevu ženy. Ve Spontánním tanci uvolňuje tělo a mysl, vyjadřuje svoji duši. Pomocí Spontánního tance spojeného s naladěním na elementy, na hluboké principy energie, vnitřního stavu psychiky a tance žena objevuje tajemství života a podstatu svého bytí.

Power dance meditation je výběrem originální hudby Igora Samotného. Z hudebního projektu devíti ženských meditací jsou zde vybrány 4 taneční skladby, které rezonují
s konkrétním elementem.

Tanec Jádra Země pracuje se stejnojmennou zemskou čakrou. Element této čakry zakořeňuje do hloubky a tvoří páteř vnitřní síly člověka. Podporuje realitu, pravdivost a taneční hloubku.Vstupuje jako druh uzemnění do ženského těla, psychiky, energie.

Tanec Vzduchu rezonuje s pátou čakrou, je to umění se prosadit, komunikovat a vyjadřovat se. Tanec tohoto elementu je vyjádřením lidské síly, realizací vnitřní síly do hybnosti. Je to aktivace a působení aktivní síly.

Tanec Prostoru je nádhernou příležitostí pro schopnost objevovat něco nového, tvořit a zažívat nekonečné možnosti. Je to proud inspirací a nápadů. Jsou to navozené intuitivní nápady, ze kterých se rodí talent. Je to nebeská čakra člověka.

Tanec Lůna je obracení pozornost k centru těla i duše. Vnímaní sebe sama ve třetí čakře, v děloze. Centrování je důležitý vyrovnávací stav člověka, centrování v tanci je cesta k po hybové harmonii.

Hudba Igora Samotného je kombinace nádherných melodií, prostupujících rytmů a muziko terapeutických ploch. Hudba je naladěná na soudobou ženu, její potřeby a na probuzení ženského tanečního talentu.

Kontakt

info@sugama.cz