Šťastné mateřství

ženské meditace

Meditace Šťastné mateřství je hluboké spočinutí v mateřském ženském aspektu, které podporuje vědomé početí, harmonické těhotenství a porod a zakořeněný vztah s dítětem. Meditace otevírá přirozenou ženskou tvořivost a schopnost vytvářet a pečovat o své dílo, či
dítě nebo rodinu. Meditace stimuluje hormonální systém a jeho naladění na psychiku ženy.

Meditace je určena pro kteroukoliv ženu. Doporučuje se, aby žena tuto meditaci dělala se sebou, užila si jí sama. Velmi vhodné je dělat meditaci v kolektivu blízkých žen jako nádhernou kulturní nebo společenskou událost. V takovém případě meditaci Šťastné mateřství vede
Mentorka ženských meditací Mohendžodáro, která zná metodiku pro práci s touto meditací a která je trénována pro práci se skupinou.

Meditace Šťastné mateřství je aktivní meditace, která je součástí tantra - jógy Mohendžodáro, moderního uceleného systému pro transformaci ženy, posílení jejího zdraví a všestranného osobního rozvoje. Mohendžodáro rozeznává devět ženských aspektů. Šťastné mateřství rozvíjí aspekt Matky. Se stejným aspektem pracuje i meditace Dýchání do čaker Matky Země, která je součástí tréninku na vyšším stupni tantra-jógy.

Hudba Igora Samotného tvoří muziko terapeutické prvky. V základu působí na uvolnění těla i psychiky, posiluje zdraví. Igor využívá určitý žánr pro hudební vyjádření aspektu a tento žánr hudebně rozvíjí, aby podporoval jednotlivé fáze meditace. Hudba je naladěna na soudobého člověka a osobnostně rozvíjí přímým poslechem. Hudba je avšak určena k aktivní meditaci podle návodu v bookletu.

Kontakt

info@sugama.cz