Imunitní posílení

Meditace Imunitní posílení podporuje životní sílu a imunitu. Meditace je vhodná jako prevence nebo dlouhodobý lék k chronickým nemocem. Odstraňuje zatěžující psychické kódy, ulehčuje tkáním od psychického a emocionálního napětí. Pomáhá potlačit nedůvěru
člověka k léčení a k sebe léčebným schopnostem organismu.Meditace je určena pro kteroukoliv ženu. Doporučuje se, aby žena tuto meditaci dělala se sebou, užila si jí sama. Velmi vhodné je dělat meditaci v kolektivu blízkých žen jako nádhernou kulturní nebo společenskou
událost. V takovém případě meditaci Imunitní posílení vede Mentorka ženských meditací Mohendžodáro, která zná metodiku pro práci s touto meditací a která je trénována pro práci se skupinou.

Meditace Imunitní posílení je aktivní meditace, která je součástí tantra - jógy Mohendžodáro, moderního uceleného systému pro transformaci ženy, posílení jejího zdraví a všestranného osobního rozvoje. Mohendžodáro rozeznává devět ženských aspektů. Imunitní posílení rozvíjí aspekt Léčitelky. Se stejným aspektem pracuje i Mystické dýchání do čaker, která je součástí tréninku na vyšším stupni tantra-jógy.

Hudba Igora Samotného tvoří muziko terapeutické prvky. V základu působí na uvolnění těla i psychiky, posiluje zdraví. Igor využívá určitý žánr pro hudební vyjádření aspektu a tento žánr hudebně rozvíjí, aby podporoval jednotlivé fáze meditace. Hudba je naladěna na soudobého člověka a osobnostně rozvíjí přímým poslechem. Hudba je avšak určena k aktivní meditaci podle návodu v bookletu.

Kontakt

info@sugama.cz