Devavani

 

Devavaní je nádherná jemná meditace, která zvědomuje náš vnitřní dětský svět a podporuje schopnost se vyjadřovat a tvořit. Meditace je zvláště hluboká, když se dělá před usnutím večer. Devavaní se může dělat jako meditace pro jednotlivce. Také je nádherná jako párová meditace.. Jako partnerská technika je výbornou zkušeností, která rozvíjí citový život.

Kromě meditativnosti, což je hodnota sama o sobě, tvoří v člověku vnitřní stav, který je otevřený novým věcem. Po pravidelném praktikování Devavaní narůstá umělecký talent, schopnost řešit problémy novým způsobem, objevuje se umění inovace.

Hudba Igora Samotného využívá muzikoterapeutických efektů a vědomého frekvenčního naladění na soudobého člověka. Umělecké postupy v hudbě vycházejí z meditačního základu a tvoří jemné překvapivé inspirace, které dobře působí na mysl člověka. Laskavé vokály Igora a Michaeli Samotné přenesou člověka do nádherného světa, ve kterém se člověk rozpustí a plyne. Michaela ve druhé částí tranzovně přednáší dětskou hatlaninu. Díky tomu je meditace obzvláště zajímavá a inspirující.

Kontakt

E-mail

info@sugama.cz

Facebook

I LIKE IT :-)