Chintamani

Chintamani nebo Čintamani je mystický kámen. Ten má tu moc, že čehokoliv se dotkne, promění to ve zlato. Chintamani je meditační technika Igora Samotného, která nalézá v člověku a v jeho psychice kvalitní vědomý stav těla i duše. Je to mystická technika, která probouzí v člověku to nejlepší. Potřebujete vnitřní sílu? Hledáte lásku nebo lidské štěstí? Chcete objevovat hluboká zákoutí lidské duše? Tak cvičte a prožívejte Chintamani Igora Samotného.

V této technice najdete vše důležité. Je tam síla, láska, představy, energie. Je tam pokrm pro mysl, srdce, duši. Je tam něco pro tělo. Ve svém zaměření tato technika mění zásadně postoj k životu.

Hudba Igora Samotného vybuzuje účinek pomocí hudebních ploch, které jsou inspirovány rozmanitými žánry. Skladby nesou mocný terapeutický účinek. Igor využívá vhodného ladění pro soudobého člověka a práci s tóninami.

Ve svém celkovém pohledu jsou skladby ve stylu art music. Každá skladba při tom je formálně i obsahově odlišná. Míří do jiné vrstvy lidské psychiky.

Kontakt

E-mail

info@sugama.cz

Facebook

I LIKE IT :-)