Intimní

CD Intimní přináší hluboký vhled do intimity člověka. Intimita je pro umělce obrovský prostor a nádherný zdroj, který však bývá plný různorodých emocí.

Píseň To se stává je velebení citů a jejich projevů. Člověk by měl být vděčný za každý hluboký projev citů, neboť v dnešní době lidé své city potlačují. Všechny moje smysli mysli přináší dobrou náladu a tato dobrá nálada otevírá nitro člověka, dobrá nálada je dána jednak laskavostí a hudebností písně, ale také hravostí a velkou pozorností, kterou člověk člověku dává. Posluchač se může nádherně v intimitě rozpustit. 

 

Intimní je zážitek milostné intimity spojený s přesahující lidskou zkušeností. Žena a muž se v milostném citu rozpouštějí a odevzdávají tak, že vlastně neexistují jako jednotlivost, ale jako nádherné spojení dvou milujících se lidí s celým vesmírem, s nekonečným prostorem a s věčností přítomného okamžiku. Zalévám tvé city rezonuje jemně v duši člověka jako nevinný a hravý výtvor. Jako když obláček slétne z výšin a dotýká se člověka a rozpustí jej. Modlitba přináší obrovskou úctu k životu. Intimní vztah k životu a k Bohu je vyjádřen touhou a prosbou o ochranu všeho cenného, co v životě máme.

Kontakt

E-mail

info@sugama.cz

Facebook

I LIKE IT :-)