igor logo

Festival Igor

HURÁ DO ŽIVOTA!

 Sobota 13. července 2019 - Telč


 

 ZVEME VÁS NA JEDINEČNOU UDÁLOST

 Přijďte si s námi užít krásný letní víkend v prostředí historického centra města Telč.

 Čekají Vás zajímavé workshopy pro ženy i muže, společné zážitkové programy a jedinečný koncert s volně navazující taneční párty s živými bubny.

 Seznámíte se nejlepšími metodami v oblasti osobního rozvoje.

Program: 

8:00 Mužský kruh:

Masculine power
Posvátné ásany mužské síly.
Kundalini orgasmic, zážitková meditace podporující zdroj energie
Martin Tomaško

Joga smíchu
Umění očistné emoce
No mind meditation
Vladimír Paleček

Esence Mužské síly
Relaxace Brahma s mocnými  esencemi vědomí
Marek Cerula

12:00 Relaxace pro muže i ženy:

Tvořivá Esence
Relaxace Lakšmí s podporou vnějšího a vnitřního bohatství, tvoření v relaxaci
Lenka Štěpánová

14:00 Ženský kruh:

Podstata ženské meditace
Laskavé sebepřijetí – láskyplná meditace pro ženské štěstí a lásku k sobě
Lenka Štěpánová

Magie ženského tance.
Poznej základy taneční jógy pro ženy a
objev  své ženské schopnosti a přirozený talent
Free dance meditation – taneční meditace s elementy Země, Oheň, Dřevo, Vědomí
Eva Marešová

Tvořivá moc ženských emocí
No mind meditation
Radka Šípková

18:00 Hlavní program:

Igor workshop
Objev svůj umělecký talent, nejlepší metody uvolnění mysli a otevírání talentu  s prvky primitivní exprese, zážitkové meditace, mantrické jógy a Oshových meditačních terapií,
která probouzí lidský i umělecký talent.
Igor a Michaela Samotní

20.00
Igor koncert a talk show.
Koncert mystické hudby, písniček, manter a zpěvů. Písně a hudba plná lásky, svobody a vědomí.
Koncert je doprovázen talk show a interaktivními prvky. Igor zapojuje taneční, tvořivé a dramatické výstupy.
Igor, Michaela, Martin a hosté

22.00
Tranz dance party, drumm sound a spontánní tanec.
Uvolněte svoji mysl, osvoboďte se a naberte energii
Fire dance s tanečnicí Laurou
Martin Tomaško, Laura Greco, členové skupiny Igor


Ceny:

Mužský kruh : 350 Kč
Jenom Tvořivá esence - relaxace pro muže i ženy: 100 Kč
Ženský kruh: 350 Kč
Hlavní program: 380 Kč
Jenom koncert Igor: 180 Kč
Celý Igor festival (ženský nebo mužský kruh, společná relaxace, hlavní program) 580 Kč v předprodeji,  650 Kč na místě.


Speciálně pro náš festival jsou k dispozici velmi cenovo příznivé možnosti ubytování přímo v objektu, kde se bude konat festival.  Informace dostanete mailem po rezervaci vstupenky.

Rezervace vstupenky

Vyberte prosím formu účasti na festivalu

Účinkující na festivalu

Igor Samotný
Igor Samotný

Muž s nekonečnou tvořivostí, inspirativní vizionář, umělec, lektor, hlavní iniciátor celého festivalu. S vášní sobě vlastní podporuje rozvoj jedinečného talentu každého z nás, jeho relaxační a no-mind techniky jsou vpravdě na světové špičce.

Michaela Samotná
Michaela Samotná

Lektorka tantry, zpěvačka, žena s velkým "Ž". Jako první lektorka prošla tradičním zasvěcením Mohendžodáro a absolvovala mezi prvními mnohaletý trénink celého rituálu včetně ženských meditací a terapií. Její niterné zkušenosti s meditacemi, hloubka a opravdovost jsou spolu s otevřeným srdcem nejen pro ženy velmi inspirativní. Umění této lektorky spočívá ve vytvoření bezpečí a laskavého prostoru.

Eva Marešová
Eva Marešová

Dlouhodobě se věnuje tanci a je hlavní lektorkou projektu Magie ženského tance. Zabývá se vzájemným propojením a působením duše a těla. Jak náš vnitřní stav ovlivňuje a působí na tělo a jak působením na tělo oslovujeme naši duši. Je také masérka i lektorka tantrické jógy Mohendžodáro.

Martin Tomaško
Martin Tomaško

Laskavý muž s velkým srdcem a uměleckou duší. Dlouhodobě podporuje Meditační centrum Lažánky, působí jako lektor smíšené tantry a mužských skupin, hraje a zpívá ve skupině Igor. Tantře se věnuje téměř 20 let, miluje hudbu a život jako takový. Rád objevuje a učí se nové věci. "Rád užívám život a mám k němu obrovskou úctu, miluji jemné prožitky (bez slov). A nijak mě neoslovují zbytečné duchovní kecy ... A proto asi tantra, protože je svým způsobem z mého pohledu hodně praktická. Žádné kecy, žádné poučky…jen já, ticho a prožitek...."

Radka Šípková
Radka Šípková

Dlouholetá lektorka tantrické jógy pro ženy, mentorka, masérka a terapeutka ženských masáží Mohendžodáro. Umí citlivě pracovat s emocemi ve skupině. ... "Mohendžodáro.....to je pro mě klíč... Klíč, kterým otevírám nejen své sdrce, tělo, mysl a duši... Tantra jóga mi dala spojení se srdcem, ženské masáže s tělem a ženské meditace Mohendžodáro otevírají další rozměr mě samotné... je to nástroj, je to zážitek, je to cesta a baví mě to čím dál víc...!"

Vladimír Paleček
Vladimír Paleček

Je povoláním socioterapeut pracující na psychiatrii. Provází člověka jeho těžkými životními příběhy. Je dlouholetý lektor jógy smíchu, relaxačních a meditativních technik - vedení a nácvik Schultzova autogenního tréninku, Jacobsonovy relaxace, Osho meditace. Prošel no-mind technikami, zenovými technikami a několikrát celoročními školami nebo tréninky smíšené tantry pod vedením Igora Samotného. "Mou vášní je objevovat možnosti, jak zvládat běžné každodenní situace s lehkostí a nadhledem."

Lenka Štěpánová
Lenka Štěpánová

Inspirativní žena, která provází ženy při spontánním tanci, Ženských meditacích Mohendžodáro a Pilates. Je lektorkou Mohendžodáro a mentorkou Ženských meditací Mohendžodáro. Dále využívá techniky SRT, SpR, Raindrop techniku. Miluje astrologii a aromaterapii - sílu a vůně esenciálních olejů Young Living.

Marek Cerula
Marek Cerula

Lektor, masér, průvodce a terapeut, který umí naslouchat. Provází při meditacích, energetickém léčení, Raindrop technice, pracuje s tělovými svícemi , které si sám vyrábí. Inspirován aromaterapií provází skrze vůně esenciálních olejů terapeutické kvality Young Living k harmonickému životu.

Laura Broňa Greco
Laura Broňa Greco

Tanečnice, kejklířka a věčně bláznivá žena s Ohněm v rukou i srdci. Absolventka mnoha tantrických a šamanských rituálů nejen v České republice. Uvede vás svým tancem s ohněm do osvobozujícího tranzovního tance.

Kontakt

Spolujízda

Domluv si spolujízdu na festival

E-mail

info@sugama.cz

Facebook

I LIKE IT 🙂